אודותינה
אירועים
שלגונים ממותגים
משלןחים
לקוחות
יצירת קשר
 
 

אודות

DIP IT גלידריה שנולדה מאהבה. אהבה לילדים, קינוחים ותענוג טהור. אנו מאמינים כי אפשר וצריך לתת לילדים לבחור את הציפוי המועדף עליהם לגלידה; בחירה שמעוררת אותם לחשוב, להיות יצירתיים, להרגיש ייחודיים ומיוחדים ולזכות בסוף בפרי יצירתם... קינוח לטעמם האישי.

רענן בן-עמי, היוזם היצירתי שהגה את DIP IT, שף מוכשר שמתמחה במתוקים, מהלך קסם על כל סיר, מחבת, תנור וצלחת שנקרים בדרכו. עם למעלה מ-12 שנים בתחום הגסטרונומי וניסיון עשיר שכולל, יחד עם שליטה מלאה בשוקולד ובצק, גם ניהול, הקמה, שיווק, ותפקידי שף ראשי. בעל תואר שף המטבח הצרפתי המקורי מהמכון הקולינרי הצרפתי בניו-יורק (French Culinary Institute, NY) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהמכון הטכנולוגי בניו-יורק (New York Institute of Technology).

כשהיה ילד, היו הסעודות המשפחתיות בבית סבתו של רענן חוויה קולינרית רבת מנות ומשתתפים, לפעמים נספרו יותר מ-13 מנות עיקריות על השולחן, וזה עוד לפני ספירת הקינוחים. סעודות שבת בצהריים ועילפון, היו אז מילים נרדפות עבורו. כשקיבל במתנה קורס בישול חובבני במרכז "תנובה" (שמושבו היה בשדרות בן גוריון בתל אביב), אביו התלווה אליו ויחד הם היו הכוח הגברי היחיד, בתוך קהל של עקרות בית. מיומנותו של השף והמנות שהדגים ואחר כך נתן למשתתפים לטעום, הפנטו את רענן לחלוטין. זה כנראה היה הרגע שעתידו של רענן נקשר עם מזון.

לשאלה מדוע החליט להתמחות בקינוחים, רענן עונה שתמיד היתה לו חיבה למתוקים ושקינוח משובח יחפה גם על הארוחה הכי פחות מוצלחת. הוא בחיפוש מתמיד אחר רעיונות חדשים וייחודיים, כמו גם חיבור בין מוצרים שונים, טעמים ומרקמים ליצירת חידושים מרעננים בתחום הגסטרונומי.

DIP IT, לחוויה מתוקה וייחודית לילדים בכל הגילאים - הכניסה מותרת גם לבני 18+…

 
להזמנות התקשרו: 054-5748692 (רענן)